Klima - Teknik servis


ÇOBAN
TEKNİK SERVİS
ÇOBAN
TEKNİK SERVİS
BİZİ ARAYIN
İçeriğe git
Klima Teknik Servis
Her marka ve model Klimalarınızı uygun fiyat güvencesi altında onarımını gerçekleştiriyoruz.
Klima tamir servisi olarak sizlere ekonomik çözümlerle güvenilir servis ağı sağlamaktan gurur duyuyoruz.

KLİMA BAKIMI
Klimalar, bakımları zamanında yapıldıklarında yaklaşık %30 kadar enerji tasarrufu sağlar, buda faturalara olumlu olarak yansıdığı gibi bizleri de bir çok masraftan kurtaracaktır.
Klimalar bir çok elektronik eşya gibi bakım isteyen aletlerdir. Bakımlarının zamanında periyodik olarak yapılması gerekmektedir. Aksi düşünülürse klimalar her ne kadar çalışırlarsa çalışsınlar yaz aylarında soğutmazlar ve kışa aylarında da ısıtma işlemini sağlıklı bir şekilde gerçekleştiremezler.
Klimalar markaları ne olursa olsun eğer sürekli kullanılıyorlar ile yazlık ve kışlık olarak  bakımlarının senede 2 kere yapılması gerekmektedir.
Klima Bakımı Şart mı ?
Kısaca bahsedecek olursak evet klima bakımı şarttır. Ve bu bakımı gerektirecek pek çok unsur vardır. Klima bakımları geniş bir tamirat işlemini kapsamaktadır. Fakat bu tamirat ve bakımın ücretleri oldukça makuldür. Klima bakımı demek;
   • Kirlenen iç ve dış ünite eşanjörlerinin temizlenmesi ve bu sayede daha az enerji ile daha çok verim alınmasının sağlanması.
   • Klimanın gazının kontrolünün sağlanması varsa eksiğinin tamamlanması
   • Klimanın iç ünitesinin ön panelinin sökülerek özel kimyasallarla temizlenmesi.
Peki bakımı yaptırmazsak ne olur ?
Klimanın bakımının yaptırılmaması veya düzensiz olarak yaptırılması bir çok sorunu beraberinde getirir. Sorunların bir çoğundan yukarıda bahsetmiştik.
Fakat en önemli unsur, bakımı ve temizliği yaptırılmayan klimalar, bir süre sonra resmen hastalık saçmaktadır.
Bu yüzden bilinçli bir birey olarak klima bakımlarının zamanında yapılmasına dikkat edelim.
Klima bakımı yaptırmak istiyor ve güvenilir bir firma arıyorsanız, lütfen bizleri arayın.
İrtibat Numaramız: 05345231652
Bu konu hakkında bizlere sormak istediğiniz tüm soruları aşağıda ki yorumlar kısmından bizlere ulaştırabilir, ve yine klima hakkında ki tüm sorularınıza bu şekilde cevap alabilirsiniz…
Klima Bakımında Neler Yapılır ?
Klima bakımı klimanız için ve daha da önemlisi sizin için oldukça önemli bir husustur. Klima bakımları yapılmamış bir cihaz kısa süre içinde arıza vermekte ve daha büyük masraflara yol açmaktadır.
Bunun yanında cihazınızın ömrü azalmakta bazende kullanılmaz hale gelmektedir.
Klima bakımı yapılmamış olan bir cihazla aynı ortamda yaşamak sağlığınız için büyük tehlikelere yol açmaktadır. Ortamda bulunan alerjiye neden olan miteler sizin ve diğer insanların sağlığını bozabilmektedir.
Ayrıca yine ortamda sigara içiliyorsa klima sürekli olarak o kirli ve kötü kokan havaya sirküle edip sizin solumanızı sağlamaktadır.
Klima bakımı bu ve bunun gibi sebeplerden dolayı çok önemlidir.
Klima bakımı nasıl yapılır?
   • İç ünite toz filtreleri sökülerek temizlenmektedir. Filtreler su ile de yıkanabilmektedir.
   • İç ünite serpantini temizleyici solvent ile temizlenmekte ve bol su ile durulanmaktadır.
   • Dış ünite serpantini temizleyici solvent ile temizlenmekte ve bol su ile durulanmaktadır.
   • Tesisat boruları kontrol edilmekte gaz kaçağı olup olmadığı dikkatlice izlenmektedir.
   • Elektrik akım ve kaçak kontrolü yapılmakta, sorun varsa giderilmektedir.
   • İç ünite fan balans ayarına bakılmakta, sorun varsa giderilmektedir.
   • Drenaj sistemi kotrol edilmekte, tıkanıklık varsa açılmaktadır.
   • Gaz basıncı kontrolü yapılmakta eğer basınç eksikse gaz ilave edilmektedir.
   • İç ve dış ünite kapakları temizlenmektedir.
Klima bakımı hizmetimizi talep etmek isterseniz 00905345231652 numaralı whatsupdan bize ulaşabilir ve aynı gün içinde klima bakımınızı yaptırabilirsiniz.
Çoban teknik klima servis en iyi tamir servisi hizmeti klima yedek parça kart tamiri klima gaz dolumu sökme takma usta klimacı firmamızdan 7/24 destek alabilirsiniz.
 
Profesyonel klima servis teknikerleri ile sizlere klima montajı – demontajı, klima bakımı, klima arıza giderme işlemleri hizmetlerini 13 yıllık tecrübe ve deneyimle 7 gün 24 saat sağlamaktadır. Ayrıca İstanbul’ un tüm ilçe ve semtlerine profesyonel klima teknik servis hizmeti getirmektedir.
 
Çoban teknik klima servis hedef olarak sürekli sektörde zirveyi zorlamakta ve daima müşteri memnuniyetini arttırmaktadır.
 
 
Çoban teknik Klima Servis
 
Çoban teknik  klima servisleri size bir telefon kadar yakın olmakla beraber, yapılan işçilik ve kullanılan yedek parça 1 (BİR) yıl süre ile garanti altındadır. Çoban teknik klima teknik servisi senede 2 (İKİ) kere klima bakımı yaptırmanızı önermektedir.
 
05345231652  numaralı çağrı merkezimizden klima teknik servis hizmeti alabilirsiniz.
 
Çoban teknik Klima Bakımı Ve Temizliği
 
Çoban teknik Klima bakımı Servisi olarak tüm marka klimaların bakımını ve temizliğini yapıyoruz. Klima bakımları fazla kullanılmayan klimalar da sene de bir kere yapılması yeterli iken, yaz ve kış aylarında sürekli kullanılan klimalar için yazın başında ve kışa girmeden yapılmalıdır.
 
Klima bakımlarını zamanın da yaptırmak size maddi kazanç olarak geri dönecektir. Bakımları zamanında yapılan klimalar da %30 tasarruf elde edildiği kanıtlanmıştır.
 
Klima bakımı ve temizliği Klima ustası ve bünyemizde bulunan klima ustaları tarafından yapılmaktadır. Klima bakımı  ve temizliği yapılırken:
 
Klimanın gaz basıncı kontrol edilir eksikse klima gazı tamamlanır,
 
Klimanın iç ve dış ünitelerinde bakır borular özel kimyasallar kullanılarak temizlenir ve kirlerinden arındırılır, iç ünitede ki bakır boruların temizlenmesinin nedeni zamanla borulara yapışan çeşitli hastalıklara neden olan mikropların temizlenmesidir,
 
Klima üzerindeki tüm devreler kontrol edilir, klimanın çalışmayan yedek parçaları değiştirilir.
 
Klima bakımı ve temizliği yaptırmayı sağlığınız için ihmal etmeyin.
 
 
Çoban teknik Klima Tamiri
 
Çoban teknik Klima tamir Servisi bir Hertürlü Klima Ve Kombi Servisi kuruluşu olup tüm İstanbul ilçelerinde hizmetinizdedir. Tüm marka ve model klimaların tüm teknik ve donanımsal arızaları tarafımızca tamir edilmektedir.
 
Tüm markaların bütün modellerinin klima yedek parça ları bünyemizde mevcuttur.
 
Müşterilerden aldığımız, klima soğutmuyor, klima ısıtmıyor, klima kapanıyor gibi tüm şikayetler klima ustası ve klima usta başı çalışma arkadaşlarımız ile vede yardımcı ekipmanlarımız yarımıyla kısa süre içerisinde tamir edilmektedir.
 
Tüm klima arızları için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İstanbul un tüm ilçeleri ve tüm mahallelerinden bizi arayabilir ve yardım isteyebilirsiniz.
 
Çoban teknik Klima Teknik Servis Hizmeti Verilen Mahalleleri
 
Çoban teknik istanbulun her  ilçesinde klima tamiri usta klimacılar ve tamirci personelller ile aşağıdaki tüm mahalelerde kısa sürede gerçekleştirilmektedir.
 
Klima gaz dolumu klima montajı kart tamiri klima kumandasından anakartına tüm yedek parçaları servisimizde bulabilirsiniz.
MARKALARIMIZ
İçeriğe dön